#B953AS-681M=P3
#B953AS-681M=P3 Murata Electronics
m_ds126c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 680UH 580MA 1.12OHM SM
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B953AS-681M=P3 #B953AS-681M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 680UH 580MA 1.12OHM SM
товару немає в наявності
#B953AS-681M=P3 #B953AS-681M=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 680uH 1120mOhms .72A +/-20%