#B953AS-7R5N=P3
#B953AS-7R5N=P3 Murata Electronics
m_ds126c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 7.5UH 5.1A 17 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 7.5 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 7.5UH 5.1A 17 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 7.5 µH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B953AS-7R5N=P3 #B953AS-7R5N=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 7.5UH 5.1A 17 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 7.5 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
товару немає в наявності
#B953AS-7R5N=P3 #B953AS-7R5N=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 7.5uH 17mOhms 7.5A +/-30%