Продукція > Індуктивності, дроселі > Індуктивності 1210 > 0,47uH 20% 1210 (AISM-1210-R47M-SSE) індуктивність
0,47uH 20% 1210 (AISM-1210-R47M-SSE) індуктивність
Код товару: 124230
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: SSE
Номінал: 0,47 µH
Точність: ±20%
Габарити або типорозмір: 1210
Номінальный струм: 450 mA
Опір: 0,5 Ohm
у наявності 6 шт:
6 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
220uF 35V EZV SMD sizeE 8x10.5 (low imp.) (EZV221M35RE) (електролітичний конденсатор SMD низькоімпедансний)
1 Додати до обраних Обраний товар
EZV_070829.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні SMD конденсатори
Ємність: 220 µF
Номін.напруга: 35 V
Серія: EZV-SMD низькоімпедансні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size E
Макс.пульс.струм: 450mA
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Дротяний припій, 0,7mm, 250g, з флюсом, свинцевий, CYNEL Sn60Pb40-SW26/2.5% Ø0.7, 250g
cynel.pdf
Виробник: CYNEL
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Припої, паяльні пасти
Категорія: Припій з флюсом
Опис: Припій для м'якої пайки з флюсом. Припій: Sn60Pb40; дріт; 0,7мм; 0,25кг; флюс: F-SW26; 2,5%, температура плавлення:190 ° С
Вага/Об’єм/К-сть: 250 g
Діаметр: 0,7 mm
Склад сплаву: Sn60Pb40
Температура плавлення: 190°C
Вид припоя: Свинцевий
у наявності: 79 шт
58 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
8 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 100 шт
100 шт - очікується
9 Додати до обраних Обраний товар
Інструмент > Ножі, скальпелі, леза
Тип: Леза
Опис: Лезо мале для скальпеля 8PK-394A, упаковка 10 шт
у наявності: 50 упаковка
26 упаковка - склад
5 упаковка - РАДІОМАГ-Київ
10 упаковка - РАДІОМАГ-Львів
9 упаковка - РАДІОМАГ-Дніпро
Паяльник 60W HK-560
4 Додати до обраних Обраний товар
Паяльник 60W HK-560
Виробник: Mechanic
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Паяльники
Тип: Паяльник
Опис: Паяльник з ніхромовим нагрівачем 50W
Живлення: 220 V
Потужність: 60 W
Тип нагрівача: Ніхромовий
товару немає в наявності
100uH 20% SMD 1210 (LSQPA322525T101MR-Yuden) індуктивність
LSQPA322525T101MR_SS.pdf
Виробник: Yuden
Номінал: 100 µH
Точність: ±20%
Опис і характеристики: багатошарова феритова
Номінальный струм: 270 mA
Опір: 1,4 Ohm