0163G2-8.000F12DTNLK
0163G2-8.000F12DTNLK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
20220623093551102.pdf
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: CRYSTAL 8MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms
Frequency: 8 MHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 8MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms, Frequency: 8 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0163G2-8.000F12DTNLK 0163G2-8.000F12DTNLK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 20220623093551102.pdf Description: CRYSTAL 8MHZ 12PF SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 8 MHz