02011J0R2ZBSTR500
02011J0R2ZBSTR500 KYOCERA AVX Components
accup.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 0.2pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 299
Відгуки про товар
Написати відгук
Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.2pF .01pFT Th inFilm 0201.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011J0R2ZBSTR\500 02011J0R2ZBSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu_P-3077555.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.2pF .01pFT Th inFilm 0201
на замовлення 353 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
02011J0R2ZBSTR500 02011J0R2ZBSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.2pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 8
02011J0R2ZBSTR500 02011J0R2ZBSTR500 Виробник : AVX Accu-P-777012.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.2pF .01pFT ThinFilm 0201
на замовлення 259 шт: