02011J0R4ZBSTR500 KYOCERA AVX Components
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .4pF ThnFlm0201 .01pF Tol.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cap Silicon 0.4pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R |
на замовлення 500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
02011J0R4ZBSTR\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.4pF .01pFT Th inFilm 0201 |
02011J0R4ZBSTR500 | Виробник : AVX |