02011J0R5PBSTR
02011J0R5PBSTR KYOCERA AVX Components
accup.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 0.5pF 100V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 4890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 631
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02011J0R5PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011J0R5PBSTR 02011J0R5PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.5pF 100V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0201 125°C T/R
товару немає в наявності
02011J0R5PBSTR 02011J0R5PBSTR Виробник : AVX Accu-P-777012.pdf Silicon Capacitors 100V 0.5pF .02pFTol ThinFilm 0201