Продукція > KYOCERA AVX > 02011J0R5ZBSTR
02011J0R5ZBSTR
02011J0R5ZBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 0.5 pF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 8300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.01pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 0.5 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011J0R5ZBSTR 02011J0R5ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.5pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
Кількість Ціна
02011J0R5ZBSTR 02011J0R5ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 0.5 pF
Voltage - Rated: 100 V
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 5 шт: