Продукція > KYOCERA AVX > 02011JR25ZBSTR
02011JR25ZBSTR
02011JR25ZBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 0.25 pF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 3500 шт:
Написати відгук
Description: CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.01pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 0.25 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011JR25ZBSTR 02011JR25ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu_P-3077555.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.25pF .01pFT T hinFilm 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
02011JR25ZBSTR 02011JR25ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 0.25 pF
Voltage - Rated: 100 V
Мінімальне замовлення: 4
02011JR25ZBSTR 02011JR25ZBSTR Виробник : AVX Accu_P-777012.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.25pF .01pFT ThinFilm 0201