02011JR45ZBSTR
02011JR45ZBSTR KYOCERA AVX Components
accu-p.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 0.45pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: CAP THIN FILM 0.45PF 100V 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.01pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.45 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011JR45ZBSTR 02011JR45ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.45PF 100V 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.45 pF
Voltage - Rated: 100 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
02011JR45ZBSTR 02011JR45ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.45pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 227
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 13
Мінімальне замовлення: 12
02011JR45ZBSTR 02011JR45ZBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.45pF .01pFT T hinFilm 0201
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 0.45 pF
Voltage - Rated: 100 V
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 18 шт: