02013A0R3BAT2A
02013A0R3BAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.3pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 761 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1pF C0G 0201 .1pF Tol.
Інші пропозиції 02013A0R3BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A0R3BAT2A 02013A0R3BAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 0.3pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 761 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
02013A0R3BAT2A 02013A0R3BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1pF C0G 0201 .1pF Tol