Продукція > KYOCERA AVX > 02013A0R5BAT2A
02013A0R5BAT2A
02013A0R5BAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201
на замовлення 105000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E0R5BH NEW GLOBAL PN 25V 0.5pF A 581-KGM03ACG1E0R5BH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A0R5BAT2A 02013A0R5BAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
02013A0R5BAT2A 02013A0R5BAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E0R5BH NEW GLOBAL PN 25V 0.5pF A 581-KGM03ACG1E0R5BH
Мінімальне замовлення: 10
02013A0R5BAT2A 02013A0R5BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1pF C0G 0201 .1pF Tol