02013A100JAT2A
02013A100JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 531335 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E100JH NEW GLOBAL PN 25V 10pF C A 581-KGM03ACG1E100JH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A100JAT2A 02013A100JAT2A Виробник : Kyocera AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E100JH NEW GLOBAL PN 25V 10pF C A 581-KGM03ACG1E100JH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
02013A100JAT2A 02013A100JAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0201
02013A100JAT2A 02013A100JAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0dielectric.pdf Cap Ceramic 10pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R