Продукція > KYOCERA AVX > 02013A101FAT2A
02013A101FAT2A
02013A101FAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E101FH NEW GLOBAL PN 25V 100pF A 581-KGM03ACG1E101FH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A101FAT2A 02013A101FAT2A Виробник : Kyocera AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E101FH NEW GLOBAL PN 25V 100pF A 581-KGM03ACG1E101FH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
02013A101FAT2A 02013A101FAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201