Продукція > KYOCERA AVX > 02013A101KAT2A
02013A101KAT2A
02013A101KAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0201 1 0%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A101KAT2A 02013A101KAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0201 1 0%
на замовлення 39 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
02013A101KAT2A 02013A101KAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
Мінімальне замовлення: 12
02013A101KAT2A 02013A101KAT2A Виробник : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0201 10%