Продукція > KYOCERA AVX > 02013A120GAT2A
02013A120GAT2A
02013A120GAT2A Kyocera AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E120GH NEW GLOBAL PN 25V 12pF C A 581-KGM03ACG1E120GH
на замовлення 7019 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 12 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A120GAT2A 02013A120GAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 25V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0201; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 12pF
Operating voltage: 25V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C