02013A1R0BAT2A
02013A1R0BAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 35909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E1R0BH NEW GLOBAL PN 25V 1pF C0 A 581-KGM03ACG1E1R0BH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R0BAT2A 02013A1R0BAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1PF 25V NP0 0201
Кількість Ціна
02013A1R0BAT2A 02013A1R0BAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 1pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 40
02013A1R0BAT2A 02013A1R0BAT2A Виробник : Kyocera AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E1R0BH NEW GLOBAL PN 25V 1pF C0 A 581-KGM03ACG1E1R0BH
Мінімальне замовлення: 11
Мінімальне замовлення: 10