Продукція > AVX > 02013A1R2CAT2A
02013A1R2CAT2A
02013A1R2CAT2A AVX
C0GNP0_Dielectric-951274.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.2pF C0G 0201 .25pF Tol
на замовлення 24258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A1R2CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R2CAT2A 02013A1R2CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0201