Продукція > KYOCERA AVX > 02013A1R5CAT2A
02013A1R5CAT2A
02013A1R5CAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0_KGM-3216332.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.5pF C0G 0201 0.25pF
на замовлення 14838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - 02013A1R5CAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1.5 pF, 25 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 0.25pF, C0G / NP0, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0.25pF, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1.5pF, Spannung (DC): 25V, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції 02013A1R5CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R5CAT2A 02013A1R5CAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013562547-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - 02013A1R5CAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1.5 pF, 25 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 0.25pF, C0G / NP0
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.25pF
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1.5pF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
02013A1R5CAT2A 02013A1R5CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.5pF C0G 0201 .25pF Tol
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.25pF
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1.5pF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: -
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
02013A1R5CAT2A 02013A1R5CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1.5PF 25V NP0 0201
на замовлення 17 шт:
товару немає в наявності