Продукція > KYOCERA AVX > 02013A1R8CAT2A
02013A1R8CAT2A
02013A1R8CAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.8 pF
на замовлення 3151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.8 pF.
Інші пропозиції 02013A1R8CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A1R8CAT2A 02013A1R8CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.8pF C0G 0201 .25pF Tol
02013A1R8CAT2A 02013A1R8CAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.8 pF