Продукція > KYOCERA AVX > 02013A220GAT2A
02013A220GAT2A
02013A220GAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E220GH NEW GLOBAL PN 25V 22pF C A 581-KGM03ACG1E220GH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A220GAT2A 02013A220GAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
02013A220GAT2A 02013A220GAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E220GH NEW GLOBAL PN 25V 22pF C A 581-KGM03ACG1E220GH
Мінімальне замовлення: 44
02013A220GAT2A 02013A220GAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22pF C0G 0201 2%