Продукція > KYOCERA AVX > 02013A270GAT2A
02013A270GAT2A
02013A270GAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT NEW GLOBAL PN KGM03ACG1E270GH 25V 27pF C0G 0201 2% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A270GAT2A 02013A270GAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT NEW GLOBAL PN KGM03ACG1E270GH 25V 27pF C0G 0201 2% Tol
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
02013A270GAT2A 02013A270GAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
Мінімальне замовлення: 20
02013A270GAT2A 02013A270GAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 27pF C0G 0201 2% Tol