02013A2R2CAT2A
02013A2R2CAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 10498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF C0G 0201 .25pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A2R2CAT2A 02013A2R2CAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 2.2pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 139
02013A2R2CAT2A 02013A2R2CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
02013A2R2CAT2A 02013A2R2CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF C0G 0201 .25pF Tol
товару немає в наявності