02013A2R7BAT2A
02013A2R7BAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.7pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E2R7BH NEW GLOBAL PN 25V 2.7pF A 581-KGM03ACG1E2R7BH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A2R7BAT2A 02013A2R7BAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E2R7BH NEW GLOBAL PN 25V 2.7pF A 581-KGM03ACG1E2R7BH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
02013A2R7BAT2A 02013A2R7BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.7pF C0G 0201 .1pF Tol
02013A2R7BAT2A 02013A2R7BAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 2.7PF 25V NP0 0201
на замовлення 17 шт:
02013A2R7BAT2A 02013A2R7BAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0dielectric.pdf Cap Ceramic 2.7pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R