Продукція > KYOCERA AVX > 02013A330GAT2A
02013A330GAT2A
02013A330GAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E330GH NEW GLOBAL PN 25V 33pF C A 581-KGM03ACG1E330GH
на замовлення 32186 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A330GAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A330GAT2A 02013A330GAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0201
02013A330GAT2A 02013A330GAT2A Виробник : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 33pF C0G 0201 2%