Продукція > KYOCERA AVX > 02013A3R6BAT2A
02013A3R6BAT2A
02013A3R6BAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.6pF C0G 0201 . 1pF Tol
на замовлення 12597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.6PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 3.6 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A3R6BAT2A 02013A3R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3.6PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 3.6 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
02013A3R6BAT2A 02013A3R6BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.6pF C0G 0201 .1pF Tol
02013A3R6BAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.6 pF