Продукція > KYOCERA AVX > 02013A3R9CAT2A
02013A3R9CAT2A
02013A3R9CAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E3R9CH NEW GLOBAL PN 25V 3.9pF A 581-KGM03ACG1E3R9CH
на замовлення 23655 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 02013A3R9CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A3R9CAT2A 02013A3R9CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201
02013A3R9CAT2A 02013A3R9CAT2A Виробник : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.9pF C0G 0201 .25pF Tol