02013A4R7CAT2A
02013A4R7CAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A4R7CAT2A 02013A4R7CAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 pF
Кількість Ціна
02013A4R7CAT2A 02013A4R7CAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 4.7pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
02013A4R7CAT2A 02013A4R7CAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E4R7CH NEW GLOBAL PN 25V 4.7pF A 581-KGM03ACG1E4R7CH
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 153 шт:
Мінімальне замовлення: 36
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 pF
Мінімальне замовлення: 13
02013A4R7CAT2A 02013A4R7CAT2A Виробник : AVX C0GNP0_Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7pF C0G 0201 0.25pF
02013A4R7CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric.pdf