02013A5R6CAT2A
02013A5R6CAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 5.6pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 195000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E5R6CH NEW GLOBAL PN 25V 5.6pF A 581-KGM03ACG1E5R6CH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02013A5R6CAT2A 02013A5R6CAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 5.6pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 264
Мінімальне замовлення: 264
Мінімальне замовлення: 34
02013A5R6CAT2A 02013A5R6CAT2A Виробник : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03ACG1E5R6CH NEW GLOBAL PN 25V 5.6pF A 581-KGM03ACG1E5R6CH
Мінімальне замовлення: 15
02013A5R6CAT2A 02013A5R6CAT2A Виробник : AVX Corporation C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 0201
02013A5R6CAT2A Виробник : AVX C0GNP0-Dielectric.pdf
товару немає в наявності
товару немає в наявності