0251.125MRT1
0251.125MRT1 Littelfuse Inc.
littelfuse_fuse_251_253_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC AXL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A AC, 300A DC
Current Rating (Amps): 125 mA
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 0.00174
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC AXL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CSA, cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A AC, 300A DC, Current Rating (Amps): 125 mA, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 0.00174.
Інші пропозиції 0251.125MRT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0251.125MRT1 0251.125MRT1 Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_fuse_251_253_datasheet.pdf.pdf Description: FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC AXL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, cURus
Current Rating (Amps): 125 mA
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V