Продукція > NMB > 04010SS-12N-AT-00
04010SS-12N-AT-00
04010SS-12N-AT-00 NMB
04010SS-12N-AT-00.pdf
Виробник: NMB
DC Fans Tubeaxial Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 6.7CFM, Rib Mount, Sleeve, 3x Lead Wires, Tach
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.035 lb (15.88 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB, Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 700 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
04010SS-12N-AT-00 04010SS-12N-AT-00 Виробник : NMB Technologies Corporation 04010SS_Sleeve.pdf Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.035 lb (15.88 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 700 mW
на замовлення 441 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
04010SS-12N-AT-00 04010SS-12N-AT-00 Виробник : NMB Technologies 04010SS_Sleeve.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 6.7CFM, Rib Mount, Sleeve, 3x Lead Wires, Tach
на замовлення 569 шт:
04010SS-12N-AT-00 04010SS-12N-AT-00 Виробник : MinebeaMitsumi 04010ss-12n-at-00.pdf DC Fan Axial Sleeve Bearing 12V 10.2V to 13.8V 6.7CFM 29dB 40 X 40 X 10mm
товару немає в наявності