Продукція > PASSIVE PLUS > 0402BB104KW500
0402BB104KW500
0402BB104KW500 Passive Plus
PPI-0402BB104KW500-DATASHEET-050824RevA.pdf
Виробник: Passive Plus
Description: .040 X .020, FREQUENCY >50GHZ, .
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .040 X .020, FREQUENCY >50GHZ, ., Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.024" (0.61mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0402BB104KW500 0402BB104KW500 Виробник : Passive Plus PPI-0402BB104KW500-DATASHEET-050824RevA.pdf Description: .040 X .020, FREQUENCY >50GHZ, .
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF