0410CDMCCDS-1R2MC
0410CDMCCDS-1R2MC Sumida America Components Inc.
0410CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 3.5A 66MOHM SMD
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0410CDMCCDS-1R2MC 0410CDMCCDS-1R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0410CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 1.2UH 3.5A 66MOHM SMD
0410CDMCCDS-1R2MC 0410CDMCCDS-1R2MC Виробник : Sumida sumida_smdc-s-a0007461038-1-1758186.pdf Fixed Inductors 1.2uH 20% SMD Power Inductor