0410CDMCCDS-R15MC
0410CDMCCDS-R15MC Sumida America Components Inc.
0410CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150NH 13A 6.3MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 13 A
на замовлення 942 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 13A 6.3MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13.1A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0410CDMCCDS-R15MC 0410CDMCCDS-R15MC Виробник : Sumida sumida_smdc-s-a0007461038-1-1758186.pdf Power Inductors - SMD 0.15uH 20% SMD Power Inductor
на замовлення 3530 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
0410CDMCCDS-R15MC 0410CDMCCDS-R15MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0410CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 150NH 13A 6.3MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 13 A