0410CDMCCDS-R33MC
0410CDMCCDS-R33MC Sumida America Components Inc.
0410CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330NH 6A 23 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 6A 23 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.1A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0410CDMCCDS-R33MC 0410CDMCCDS-R33MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0410CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 330NH 6A 23 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 6 A
товару немає в наявності
0410CDMCCDS-R33MC 0410CDMCCDS-R33MC Виробник : Sumida sumida_smdc-s-a0007461038-1-1758186.pdf Fixed Inductors 0.33uH 20% SMD Power Inductor