0412CDMCDS-100MC
0412CDMCDS-100MC Sumida America Components Inc.
0412CDMC_DS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1A 370 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCDS-100MC 0412CDMCDS-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 10UH 1A 370 MOHM SMD