0412CDMCDS-1R0MC
0412CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
0412CDMC_DS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCDS-1R0MC 0412CDMCDS-1R0MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD
товару немає в наявності