0412CDMCDS-1R5MC
0412CDMCDS-1R5MC Sumida America Components Inc.
0412CDMC_DS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 60 MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCDS-1R5MC 0412CDMCDS-1R5MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності