0412CDMCDS-4R7MC
0412CDMCDS-4R7MC Sumida America Components Inc.
0412CDMC_DS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 160 MOHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCDS-4R7MC 0412CDMCDS-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 160 MOHM
товару немає в наявності