0412CDMCDS-R47MC
0412CDMCDS-R47MC Sumida America Components Inc.
0412CDMC_DS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0412CDMCDS-R47MC 0412CDMCDS-R47MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0412CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.8 A