0415CDMCCDS-4R7MC
0415CDMCCDS-4R7MC Sumida America Components Inc.
0415CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 130MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 130MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0415CDMCCDS-4R7MC 0415CDMCCDS-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0415CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 130MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
товару немає в наявності
0415CDMCCDS-4R7MC 0415CDMCCDS-4R7MC Виробник : Sumida 0415CDMCCDS__en_.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% SMD Power Inductor