0415CDMCCDS-6R8MC
0415CDMCCDS-6R8MC Sumida America Components Inc.
0415CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 2.1A 206.4 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 206.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
на замовлення 2888 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 2.1A 206.4 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 206.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0415CDMCCDS-6R8MC 0415CDMCCDS-6R8MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0415CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 6.8UH 2.1A 206.4 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
товару немає в наявності
0415CDMCCDS-6R8MC 0415CDMCCDS-6R8MC Виробник : Sumida 0415CDMCCDS (en).pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 20% SMD Power Inductor