0415CDMCCDS-R56MC
0415CDMCCDS-R56MC Sumida America Components Inc.
0415CDMCCDS%20(en).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560NH 8.7A 14.4MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.7A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 8.7 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 8.7A 14.4MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.7A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 8.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0415CDMCCDS-R56MC 0415CDMCCDS-R56MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0415CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 560NH 8.7A 14.4MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 8.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
0415CDMCCDS-R56MC 0415CDMCCDS-R56MC Виробник : Sumida 0415CDMCCDS__en_-1375038.pdf Power Inductors - SMD 0.56uH 20% SMD Power Inductor