0415CDMCDS-1R0MC
0415CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
0415CDMCDS-1R0MC.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 4.5A 30 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0415CDMCDS-1R0MC 0415CDMCDS-1R0MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0415CDMCDS-1R0MC.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.5A 30 MOHM SMD
товару немає в наявності