0473.750YRT1
0473.750YRT1 Littelfuse Inc.
473 Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC AXL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CSA, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 0.76
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC AXL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CSA, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 0.76.
Інші пропозиції 0473.750YRT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0473.750YRT1 0473.750YRT1 Виробник : Littelfuse Inc. 473 Series.pdf Description: FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC AXL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CSA, UR
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V