0497S2-13.5212F20DTLJK
0497S2-13.5212F20DTLJK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
0497S2.jpg
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: Mini-49SMD,2pin,13.5212MHz,20pF,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49S 2-SMD
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 13.5212 MHz
на замовлення 29239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Mini-49SMD,2pin,13.5212MHz,20pF,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49S 2-SMD, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 13.5212 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Package / Case: HC-49S 2-SMD
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 13.5212 MHz