0497S2-27.1412F20DTLJK
0497S2-27.1412F20DTLJK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
0497S2.png
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: Mini-49SMD 27.1412MHz 20pF +/-20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49SMD
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 18 Ohms
на замовлення 29241 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Mini-49SMD 27.1412MHz 20pF +/-20, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49SMD, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 18 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0497S2-27.1412F20DTLJK 0497S2-27.1412F20DTLJK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 0497S2.png Description: Mini-49SMD 27.1412MHz 20pF +/-20
Packaging: Strip
Package / Case: HC-49SMD
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental