Продукція > PASSIVE PLUS > 0505C750FW151X
0505C750FW151X
0505C750FW151X Passive Plus
Виробник: Passive Plus
Description: .050 X.050 75 PF 1% 150 VOLTS SU
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 75 pF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: .050 X.050 75 PF 1% 150 VOLTS SU, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 75 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0505C750FW151X 0505C750FW151X Виробник : Passive Plus Description: .050 X.050 75 PF 1% 150 VOLTS SU
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 150V
Part Status: Active
Capacitance: 75 pF