Продукція > PASSIVE PLUS > 0505C820GW201X
0505C820GW201X
0505C820GW201X Passive Plus
hi-q-low-esr-capacitors
Виробник: Passive Plus
Description: CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0505
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0505, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0505C820GW201X 0505C820GW201X Виробник : Passive Plus hi-q-low-esr-capacitors Description: CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0505
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF