0530CDMCCDS-R68MC
0530CDMCCDS-R68MC Sumida America Components Inc.
0530CDMCCDS.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680NH 9.6A 12 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 9.6 A
на замовлення 501 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 9.6A 12 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 9.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0530CDMCCDS-R68MC 0530CDMCCDS-R68MC Виробник : Sumida 0530CDMCCDS.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 12mOhms Metal Composite
на замовлення 574 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
0530CDMCCDS-R68MC 0530CDMCCDS-R68MC Виробник : Sumida America Components Inc. 0530CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 680NH 9.6A 12 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 9.6 A